HAKKIMIZDA

Sağlıklı ve Zinde bir yaşam, Fizyospine ile şekilleniyor.

İzmir’de Kişiye Özel Egzersizin Güvenilir AdresiKişiye Özel Egzersiz

Pelvik Taban Eğitimi

Schroth Method

Gebelikte Egzersiz

Ekibimizle tanışın

EKİBİMİZ

EBRU ÖZDEMİR

1979 Karabük doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimini Karabük de tamamladım. Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulu Bölümünden 2001 yılında Fizyoterapist olarak mezun oldum. Nörolojik, Ortopedik ve Pediatrik Rehabilitasyon amacıyla hizmet veren çeşitli kurumlarda çalıştım. Meslek içi Eğitimler olan Manuel Terapi,Craniosacral Terapi, Klinik Pilates ve Skolyoz için uluslar arası geçerliliği olan Schroth Method( 3D egzersiz) Sertifika programlarına katıldım. Aldığım eğitimler ve mesleki deneyimlerim sonucunda, hastalıklar ve ağrılarla baş etme noktasında; aslında pekçok rahatsızlığın günlük yaşam aktivitelerindeki hatalı alışkanlıklarımız olduğunu ve bu yanlışları devam ettirdikçe hastalıklarla mücadelemizin bitmediğini daha net görme şansım oldu. Bu sebeple sağlıklı ve kaliteli yaşam için 2014 yılından buyana İzmirde Sağlık - Fizyospine ekibi olarak profesyonel ve uzman bir hizmet vermekteyiz.

EBRU ÖZDEMİR

Fizyoterapist

1. Kademe Wellness Antrenörü

Klinik Pilates Eğitmeni

ISST Schroth Terapisti

DETAYLI İNCELE

KADRİ ÖZDEMİR

1979 yılında KADIKÖY’de doğdum.İlk,orta ve lise öğrenimini DİKİLİ’de tamamladım.2001 yılında 9 Eylül Üniversitesi FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON Yüksekokulundan FİZYOTERAPİST olarak mezun oldum.Nörolojik,ortopedik,pediatrik,yoğun bakım ve spor fizyoterapisinde çeşitli merkezlerde çalıştım.Değişimin ve gelişimin hiç durmadığı mesleğimle ilgili çeşitli sertifika programları ve kongrelere katıldım. İnsan vücudundaki sorunların sonuçlarını değil sebeplerini çözmek için İFAO-TİFAO ‘da OSTEOPATİ diploma programını tamamladım. Sağlık sadece kaybedildikten sonra kıymetli olmamalıdır. Bizler günümüz tıbbından farklı olarak bunu sonuçlar ortaya çıktıktan sonra değil sorunlar oluşmadan engellemenin insan yaşamına katkılarının daha fazla olacağından eminiz.

KADRİ ÖZDEMİR

Fizyoterapist

2. Kademe Wellness Antrenörü

OSTEOPAT


DETAYLI İNCELE

ELVAN BİLİK

1991 yılında İzmir'de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Marmaris'te tamamladım. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Mezuniyet sonrasında klinik pilates, hamile pilatesi, Bilişsel Egzersiz Terapi Yaklaşımı(BETY), Kinesiotape ve Schroth 3 Boyutlu Egzersiz Terapisi eğitimlerimi tamamladım. Ortopedik problemlerin ülkemizde çok görüldüğünü göz önüne aldığımızda bir fizyoterapist olarak öncelikle bu problemlerin oluşmaması için insanlara egzersiz yapma bilinci kazandırıp koruyucu yaklaşım sergilemek; ortopedik problem görülen kişilerde ise kişiyle iletişim halinde sosyal, psikolojik ve fiziksel bütüncül bir yaklaşım sağlamak amacıyla 2014 yılından beri İzmirde Sağlık - Fizyospine bünyesinde çalışmaktayım.

ELVAN BİLİK

Fizyoterapist

1. Kademe Wellness Antrenörü

Klinik Pilates Eğitmeni

ISST Schroth Terapisti

DETAYLI İNCELE

YASEMİN PAKSOY

1995’te İzmir’de doğdum. Ortaöğrenimimi İzmir’de tamamladım.2017 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden fizyoterapist olarak mezun oldum. Egzersiz planlamada; bireyin fiziksel uygunluğu göz önüne alınarak bireye özgü uygulanmasının daha etkin olduğu kabul edildiği için lisans eğitimim sonrasında APPI ModifiyePilates sertifika programını tamamladım. Ayrıca kadın sağlığı alanına özgü Pelvik Kuşak Ağrısı ile başa çıkma ve egzersize yönelik eğitimi aldım. Hali hazırda meslek içi eğitim kapsamında MCMT (Master Certification in Manuel Therapy) kursu almaktayım.2017 yılı itibariyle İzmir’de Sağlık-Fizyospine bünyesinde Fizyoterapist ve Klinik Pilates eğitmeni olarak çalışmaktayım.

Yasemin PAKSOY

Fizyoterapist

1. Kademe Wellness Antrenörü

Klinik Pilates Eğitmeni

Kadın Sağlığı Fizyoterapisti

DETAYLI İNCELE

ÇAĞLA İÇLİ

1995 yılında Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Aydın’da tamamladım. 2018 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden Fizyoterapist olarak mezun oldum.

Lisans eğitimim sonrasında;

APPI Klinik Pilates, Hamile Pilatesi, TCF 1. Kademe Pilates Eğitmenliği, Skolyoz için uluslararası geçerliliği olan ISST Schroth Method (3 Boyutlu Egzersiz Terapisi) eğitimi,Yoga Alliance Onaylı 200 Saat Yoga Eğitmenlik Eğitimi, Kinesiotape, Ürojinekolojik Rehabilitasyon ve Pelvik Taban Eğitimi sertifika programlarını tamamladım. Ocak 2020 itibariyle İzmirde Sağlık-Fizyospine bünyesinde çalışmaktayım.

ÇAĞLA İÇLİ

Fizyoterapist

1. Kademe Pilates Eğitmeni

Klinik Pilates Eğitmeni

ISST Schroth Terapisti

Yoga Eğitmeni

DETAYLI İNCELE